Hlavní stránka > Aukce > 72. Bibliofilie a vzácné tisky > Zjevení Přesvaté Panny na hoře Saletské 19. září L. P. 1846

A72/034

Josef Florian (1873-1941)

František Vik (1895-1957)

ZJEVENÍ PŘESVATÉ PANNY NA HOŘE SALETSKÉ 19. ZÁŘÍ L. P. 1846

1920
Vel. 8°, 23,3x118,7 cm, 32 číslovaných s., česky, z francouzštiny přeložil Josef Florian. Celokožená pevná vazba v zelené kůži se zlatou nápisovou páskou na hřbetě a tlačenými zlacenými motivy na deskách, nesignována, svázala pravděpodobně Marie Malíková. Frontispice, vinětu a vazbu navrhl František Vik, titulní strana tištěná v černé a červené barvě. V Praze 1921 vydal Lad. Kuncíř jako 1. svazek knihovny Studium. Perfektní stav bloku, vazba na hřbetě slabě vyrudlá, na přední desce vazby vpravo dole odřená ploška cca 9x2mm, uloženo v kartonovém pouzdru.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 22 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku