Hlavní stránka > Aukce > 72. Bibliofilie a vzácné tisky > Polibek

A72/172

Mikuláš Medek (1926-1974)

POLIBEK

1969
Kresba kuličkovým perem na ručním papíru, 29,5x21 cm, signováno a datováno vpravo dole. Provenience: Sbírka Alexandra Skalického. Publ.: Jiří Pátek (ed.), Útěcha bydlením. Život soukromého sběratele za železnou oponou. Praha 2022, s. 173, 220.