A72/172
Mikuláš Medek (1926-1974)
POLIBEK
1969
Kresba kuličkovým perem na ručním papíru, 29,5x21 cm, signováno a datováno vpravo dole.
Provenience: Sbírka Alexandra Skalického.
Publ.: Jiří Pátek (ed.), Útěcha bydlením. Život soukromého sběratele za železnou oponou. Praha 2022, s. 173, 220.