Hlavní stránka > Aukce > 72. Bibliofilie a vzácné tisky > Franz Kafka: Aus den Tagebüchern / Z deníků

A72/195

Josef Istler (1919-2000)

Karol Ondreička (1944-2003)

FRANZ KAFKA: AUS DEN TAGEBÜCHERN / Z DENÍKŮ

1994 a 1995
Vel. 8°, 21x15 cm. 28 číslovaných s., německy, česky. Z německých originálů do češtiny přeložil Lubor Machytka. Volné archy v papírové obálce. Obsahuje 6 signovaných a datovaných leptů Josefa Istlera, resp. Karola Ondreičky. Jako XXXVII., resp. XXXVIII. svazek Edice 33 připravil a vydal František Janás, v tiráži jeho podpis. Celkový náklad v obou případech 50 signovaných a číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin, tyto exempláře nesou číslo XV, resp. 26/50. Perfektní stav.