Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Poslední soud podle Michelangelovy fresky v Sixtinské kapli

A73/041

Léonard Gaultier (1561-1641)

POSLEDNÍ SOUD PODLE MICHELANGELOVY FRESKY V SIXTINSKÉ KAPLI

1. pol. 17. stol.
Mědirytina na papíru, 31,2x23,1 cm. Vlevo dole značeno "leonardus gaultier fecit". Podle rytiny Martina Roty (ca 1520-1583) z roku 1569. Nahoře uprostřed medailon s portrétem Michelangela. Celkový rozměr s rámem 47x38 cm. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Restaurované okrajové partie (trhliny..).

Vyvolávací cena: 4 500 Kč