Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Bakchanálie

A73/047

Nicolas Poussin (1594-1664)

Jacques van Merle (1616-1682)

BAKCHANÁLIE

70.-80. léta 17. stol.
Mědirytina na ručním papíru s vodoznakem, 25x35,5 cm, značeno dole uprostřed "Le poussin Inuentor et pinxit van Merle excud auec preuillege". Papír místy skvrnitý, levý horní roh utržen, tisková plocha obstřižena. Lit.: Andreas Andresen, Nicolas Poussin. Verzeichniss der nach seinen Gemälden gefertigten gleichzeitigen und späteren Kupferstiche, etc, Leipzig, R. Weigel, 1863.

Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Vydražená cena: 2 200 Kč