Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Alegorie poutnictví

A73/062

Sigmund Ferdinand von Perger (1778-1841)

Leopold Beyer (1784-1877)

ALEGORIE POUTNICTVÍ

19. stol.
Mědirytina na papíru, 19,5x25,3 cm. Víra odměňuje poutníka nevadnoucím věncem spásy nejen na Moravě, ale i v ostatních zemích Rakouské koruny. Značeno dole zleva: "S. v. Perger del. Leop. Beyer sc. Viennae". Mírně zažloutlý papír, v krajích mimo tisk. plochu drobné rzivé skvrny.

Rakouský rytec.

Vyvolávací cena: 800 Kč