Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Tři reprodukce děl klasického sochařství, Lex Divina (Justicia), Vestalische Jungfrau a Venus de Medici

A73/065

TŘI REPRODUKCE DĚL KLASICKÉHO SOCHAŘSTVÍ, LEX DIVINA (JUSTICIA), VESTALISCHE JUNGFRAU A VENUS DE MEDICI

18. stol.
Mědirytiny na papíru, 17x23,5 cm; 14,5x24,3 cm; 11,5x27 cm. Bez poškození.

Vyvolávací cena: 500 Kč