A73/065
TŘI REPRODUKCE DĚL KLASICKÉHO SOCHAŘSTVÍ, LEX DIVINA (JUSTICIA), VESTALISCHE JUNGFRAU A VENUS DE MEDICI
18. stol.
Mědirytiny na papíru, 17x23,5 cm; 14,5x24,3 cm; 11,5x27 cm.
Bez poškození.
Vyvolávací cena: 500 Kč