Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Dvojice mědirytin s panovníky z rodu Karlovců

A73/086

Franz Leopold Schmittner (1703-1761)

DVOJICE MĚDIRYTIN S PANOVNÍKY Z RODU KARLOVCŮ

18. stol.
Carolus III. Imperator. Mědirytina na ručním papíru, 29,3x19,5 cm, značeno vlevo dole "F. L. Schmitner sc. Viennae.". Pipinus a Carolomannus, mědirytina na ručním papíru, 33,4x18,9 cm. Ilustrace č. XX. z díla Bernarda de Montfaucon (1655-1741) Les monuments de la monarchie françoise, pravděpodobný autor: Dominique Sornique (1729-1733). Lehce pokrčené okraje a rohy, druhý list s drobnou perforací na levém okraji mimo tiskovou plochu (ca 2 mm).

Vyvolávací cena: 500 Kč