A73/096
Andreas I Reinhardt (1676-1742)
Johann Andreas Thelott (1655-1734)
ALEGORIE: LEOPOLD I. JAKO BOJOVNÍK S HEREZÍ
kolem r. 1700
Mědirytina na papíru, 19,5x33,3 cm. Značeno vlevo dole: "Andr. Thelot del.", vpravo "And. Reinhard fc.".
Kvalitní kontrastní otisk. Okraje 2 - 16 mm, bez poškození.
Německý zlatník, rytec a grafik.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč