A73/098
Georg Martin Preisler (1700-1754)
PORTRÉT JOHANNA EBERZE
1741
Mědirytina na papíru, 31,7x48 cm (výřez), značeno vlevo dole "Joh. Kupezky Effigiem pinxit. 1728" a vlevo dole "G M Preisler del. et fc. Nor. 1741.", "Johannes ab Eberz, Inclytae Reip. Lindaviensis Patricius, annorum LXIII. A. O. R. MDCCXL. (...)". Podle portrétu J. Kupeckého z roku 1728.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Velmi kvalitní, kontrastní tisk, bez známek poškození (nebylo vyňato z rámu).
Vyvolávací cena: 5 000 Kč