A73/117
Anonym
PLÁN OPEVNĚNÍ MĚSTA BRNA S HRADEM ŠPILBERKEM
ca 1760
Plan de la Ville et citadelle de Brinn, capitale de la Moraviae. Kresba perem (tuší) kolorovaná akvarelem na papíru, 77x102 cm. Při pravém okraji titul, legenda a měřítko. Ve spodní části profilové průřezy opevněním. Verso zn. razítkem: "Dépôt général des Fortifications".
Rámováno, zaskleno.
Pokrčené a lehce potrhané okraje - mimo obrazovou plochu, přehyby, celkově dobrý stav.
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Vydražená cena: 52 000 Kč
Vydražená cena: 52 000 Kč