Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Plán opevnění města Brna s hradem Špilberkem

A73/117

Anonym

PLÁN OPEVNĚNÍ MĚSTA BRNA S HRADEM ŠPILBERKEM

ca 1760
Plan de la Ville et citadelle de Brinn, capitale de la Moraviae. Kresba perem (tuší) kolorovaná akvarelem na papíru, 77x102 cm. Při pravém okraji titul, legenda a měřítko. Ve spodní části profilové průřezy opevněním. Verso zn. razítkem: "Dépôt général des Fortifications". Rámováno, zaskleno. Pokrčené a lehce potrhané okraje - mimo obrazovou plochu, přehyby, celkově dobrý stav.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Vydražená cena: 52 000 Kč