A73/137
Různí autoři
TROJICE VEDUT MĚSTA BRNA
2. třetina 19. stol.
Brünn von der Südseite. Barevná litografie, 14x19,8 cm. Podle kresby Rudolfa Alta litografoval Rudolf Huber. Vydal H. F. Müller ve Vídni, 1840.
Brünn, list č. CCCXXXV. Ocelorytina, 9,9,x14,8 cm, 2. třetina 19. stol. Ilustrace z díla J. Meyera (ed.): Meyer’s Universum, ein belehrendes Bilderwerk für alle Stände. Verlag des Bibliographischen Instituts zu Hildburghausen.
Brünn (Moravia). Ocelorytina, 19x25,5 cm, okolo 1860. Zn. vpravo dole v tisku „Stich u. Druk d. Kunst.-Anst. d. Oestr. Lloyd in Triest u. Wien.“.
Papíry lehce zahnědlé, ušpiněné, pokrčené okraje - z větší části mimo obrazovou plochu.
Vydražená cena: 2 900 Kč