A73/209
Václav Příhoda (1888-1944)
KÁHIRA
Kvaš na papíru, 40x30 cm, sign. a zn. vlevo dole "V. Příhoda Le Caire". Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
A73/209