A73/211
Max Švabinský (1873-1962)
SOUBOR TŘÍ KRESEB
Arcibiskup Arnošt z Pardubic, kresba tužkou na papíru, 17x12 cm (výřez pasparty), zn. a sign. dole „Arnošt z Pardubic, M. Švabinský“. Na zadní straně pozn. „Tužka, Studie k obrazům chrámu Sv. Víta“. Raněk z Ježova, kresba tužkou na papíru, 17x12,4 cm (výřez pasparty), sign. a dat. dole uprostřed „M. Švabinský 40“. Na zadní straně pozn. „Tužka, Studie k obrazům chrámu Sv. Víta, Raněk z Ježova“. Stojící akt, kresba tužkou na papíru, 32,5x16,7 cm, (výřez pasparty), sign. tužkou „M. Švabinský“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč