A73/212
Zdeněk Burian (1905-1981)
ZLATÝ KAŇON
1968
Kvaš na kartonu, sign. při pravém okraji "Z. Burian". Ilustrace k povídce Jacka Londona v časopisu Magazín Větrník.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Časopis Větrník vycházel pouze v letech 1968-1970, vyšly tedy 2 ročníky. Po tuto dobu byl na Větrník přejmenován časopis Pionýr.
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Vydražená cena: 70 000 Kč
Vydražená cena: 70 000 Kč