A73/223
Kamil Lhoták (1912-1990)
NOC
1979
Barevná litografie na papíru, 27x18 cm, list 42x31,1 cm, značeno vlevo dole pod tiskem tužkou "autor. tisk", sign. a dat. vpravo dole tužkou "Kamil Lhoták 79".
Okraje listu lehce pokrčené a ušpiněné - mimo obrazovou plochu.
Vyvolávací cena: 9 500 Kč