A73/322
Bohumír Jaroněk (1866-1933)
KRAJINA S BŘÍZAMI
1904
Olej na plátně, 82x65 cm, sign. a dat. vpravo dole "B. Jaroněk 1904". Rámováno.
Bohumír Jaroněk - zlínský malíř a grafik, zakladatel Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (1925).
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč