A73/326
František Myslivec (1890-1965)
KRAJINA S ŘÍČKOU
Olej na kartonu, 13,5x15,3 cm, sign. vlevo dole "Fr. Myslivec", verso autorská razítka. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.
Vyvolávací cena: 2 700 Kč
Vydražená cena: 2 700 Kč
Vydražená cena: 2 700 Kč