A73/407
ROLL TOP SEKRETÁŘ
Pobaltí
30. - 40. léta 19. stol.
Dvouzásuvková komoda nese střední díl s výsuvnou deskou a cylindrickým víkem, pod nímž je kryto šest zásuvek po stranách středové skřínky. Dub dýhovaný plamenným mahagonem. 135 x 111 x 52 cm.
Stav B - C.
Prasklá dýha.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč