Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Roll top sekretář

A73/407

ROLL TOP SEKRETÁŘ

Pobaltí 30. - 40. léta 19. stol.
Dvouzásuvková komoda nese střední díl s výsuvnou deskou a cylindrickým víkem, pod nímž je kryto šest zásuvek po stranách středové skřínky. Dub dýhovaný plamenným mahagonem. 135 x 111 x 52 cm. Stav B - C. Prasklá dýha.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč