A73/409
KOMODA
Dánsko
konec 19. stol.
Třízásuvková komoda drobného formátu, zdobená jemnou houslovou intarzií a s kostěnými štítky klíčových dírek. 86x68x47 cm.
Oděrky povrchové úpravy.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč