Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Číše s řezbou

A73/500

ČÍŠE S ŘEZBOU

Čechy, 3. čtvrt. 18. stol.
Kónická číše na vyšší patce, bezbarvé sklo broušené, zdobené matně řezaným výjevem sv. Heleny s křížem v krajinném a ornamentálním rokokovém rámci, doplněným nápisem "S. Helenora.", ostatek plochy je pojednán jednotlivě roztroušenými stylizovanými florálními motivy; zlacený okraj. V. 13,5 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 2 600 Kč