A73/515
PÁROVÉ VÁZY S PASTÝŘKAMI
Posl. čtvrt. 19. stol.
Dvojice váz na nízké patce, v těle mírně zploštělých, mléčné sklo, na pohledových stranách zdobeno pestrou malbou půvabných pastýřek se zvířaty v krajině, zlacené obruby. Dekor ve stylu kamenickošenovského malíře skla Josefa Ahneho (1830-1909).
V. 31,5 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč