Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Párové vázy s pastýřkami

A73/515

PÁROVÉ VÁZY S PASTÝŘKAMI

Posl. čtvrt. 19. stol.
Dvojice váz na nízké patce, v těle mírně zploštělých, mléčné sklo, na pohledových stranách zdobeno pestrou malbou půvabných pastýřek se zvířaty v krajině, zlacené obruby. Dekor ve stylu kamenickošenovského malíře skla Josefa Ahneho (1830-1909). V. 31,5 cm. Neznačeno. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč