A73/527
KARAFA
Bavorsko, Theresienthaler Kristallglasfabrik, 20. stol.
Karafa hruškovitého tvaru na nízké patce, s dlouhým štíhlým krkem a límcovitým hrdlem osazeným zploštělou kuželkovitou zátkou, bezbarvé sklo, na výduti malované florálním motivem v barevných emailech, zlacené kontury.
V. 29 cm.
Značeno leptaným razítkem: koruna.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč