Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Karafa

A73/527

KARAFA

Bavorsko, Theresienthaler Kristallglasfabrik, 20. stol.
Karafa hruškovitého tvaru na nízké patce, s dlouhým štíhlým krkem a límcovitým hrdlem osazeným zploštělou kuželkovitou zátkou, bezbarvé sklo, na výduti malované florálním motivem v barevných emailech, zlacené kontury. V. 29 cm. Značeno leptaným razítkem: koruna. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč