Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Váza

A73/558

VÁZA

Maďarsko, Kispest, Granit, 2. čtvrt. 20. stol.
Keramická váza s jemným reliéfním vlysem pod krátkým širokým hrdlem, bíle glazovaná, celoplošně malovaná šedofialovým mramorovaným vzorem; zlacená obruba hrdla (částečně setřeno). V. 13,5 cm. Na podední zeleně tištěná značka "GRANIT" (rozmazaná) a černě tištěná značka "KISPEST". Stav A.

Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč