A73/558
VÁZA
Maďarsko, Kispest, Granit, 2. čtvrt. 20. stol.
Keramická váza s jemným reliéfním vlysem pod krátkým širokým hrdlem, bíle glazovaná, celoplošně malovaná šedofialovým mramorovaným vzorem; zlacená obruba hrdla (částečně setřeno).
V. 13,5 cm.
Na podední zeleně tištěná značka "GRANIT" (rozmazaná) a černě tištěná značka "KISPEST".
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč