A73/640
VYKUŘOVADLO CLOISONNÉ
Čína,
19. stol.
Mosazné vykuřovadlo dekorované v technice cloisonné, víčko zdobené zlaceným lvíčkem Foo, sloužícím jako rukojeť pokličky, v. 18 cm.
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
A73/640
Čína,
19. stol.