Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Vykuřovadlo cloisonné

A73/640

VYKUŘOVADLO CLOISONNÉ

Čína, 19. stol.
Mosazné vykuřovadlo dekorované v technice cloisonné, víčko zdobené zlaceným lvíčkem Foo, sloužícím jako rukojeť pokličky, v. 18 cm.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč