Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Stříbrná přezka k opasku

A73/643

STŘÍBRNÁ PŘEZKA K OPASKU

Čína, pozdní období Čching, okolo 1890
Stříbrná přezka k opasku s motivem draka, úponků a květů, 8x7 cm, celková hmotnost 63,15 g, Ag 800/1000, značeno na zadní straně, osvědčení puncovního úřadu. Stav A.

Vyvolávací cena: 7 000 Kč