A73/658
CESTOVNÍ OLTÁŘÍK
Japonsko,
19. stol.
Cestovní oltářík zuši se soškou Buddhy Amidy, řezba ze dřeva, lak uruši a zlacení, v. 10 cm.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 5 500 Kč
Vydražená cena: 5 500 Kč