Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Cestovní oltářík

A73/658

CESTOVNÍ OLTÁŘÍK

Japonsko, 19. stol.
Cestovní oltářík zuši se soškou Buddhy Amidy, řezba ze dřeva, lak uruši a zlacení, v. 10 cm.

Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 5 500 Kč