Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Čajová konvička

A73/669

ČAJOVÁ KONVIČKA

Čína, Yixing, konec 20. stol.
Čajová konvička z Yixingské polokameniny, imitující pařez zvětralého dřeva s ještěrkou, signováno na dnu pečetí, v. 13 cm.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč