A73/677
NÁDOBKA NA VYMÝVÁNÍ ŠTĚTCŮ
Čína,
19. stol.
Nádobka na vymývání štětců z modrobílého porcelánu s motivem draka a dračího kapra, apokryfně datováno érou Čchien-lung, Ø 13 cm, v. 3,5 cm.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč