Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Trojice talířů

A73/684

TROJICE TALÍŘŮ

Japonsko, 18.-19. stol.
Konvolut tří porcelánových talířů ve zlaceném stylu Kinrande, Imari, s motivem květin, úponků, stylizovaných vln atd., Ø 23,5 cm.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 3 500 Kč