A73/686
KONVIČKA NA ČAJ
Čína,
18. stol.
Porcelánová konvička na čaj ve stylu čínského Imari, ouško dobově restaurováno stříbrem, export pro Evropu, v. 13 cm.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
A73/686
Čína,
18. stol.