A73/695
TLAČNÁ DÝKA KATAR
Indie,
18. stol.
Tlačná dýka katar, čepel z pravého damašku wootz, na rukojeti zbytky zlacení technikou damaskování koftgari, d. 46 cm.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
A73/695
Indie,
18. stol.