A73/697
SEKERA TABAR
Persie,
19. stol.
Ceremoniální sekera. Čepel ocelová, bohatě zdobená hlubokou rytinou dvojice sedících postav a florálními motivy s kladivem a bodcem. Kovová rukojeť zdobená leptanou a rytou rozvilinou. Celková délka 67 cm.
Stav restaurováno.
Navařovaná čepel.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč