A73/824
STŘÍBRNÁ CUKŘENKA
Jugoslávie,
20. stol.
Cukřenka v biedermeierovém tvarosloví, obdélný půdorys na čtyřech zvířecích tlapkách, bohatě prohýbané stěny a víko na stěžejce, završené plastickým růžovým poupětem s lístky, 13,10,8x11,5 cm, celková hmotnost 492,00 g, Ag 800/1000, jugoslávské punc. značky, osvědčení puncovního úřadu.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 6 100 Kč
Vydražená cena: 6 100 Kč