Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Stříbrná mísa

A73/828

STŘÍBRNÁ MÍSA

Itálie, Vercelli, 20. stol.
Kruhová miska na třech nožkách, reliéfně zdobený a prolamovaný okraj, Ø 24 cm, v. 5,5 cm, celková hmotnost 198,20 g, Ag 800/1000, italské výrobní značky, osvědčení puncovního úřadu. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč