A73/828
STŘÍBRNÁ MÍSA
Itálie, Vercelli,
20. stol.
Kruhová miska na třech nožkách, reliéfně zdobený a prolamovaný okraj, Ø 24 cm, v. 5,5 cm, celková hmotnost 198,20 g, Ag 800/1000, italské výrobní značky, osvědčení puncovního úřadu.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč