A73/832
STŘÍBRNÁ MÍSA
Itálie,
20. stol.
Mísa oválného půdorysu na čtyřech ozdobných nožkách, tepaná a bohatě zprohýbaná v barokizujícím stylu, celková hmotnost 238,45 g, 23x18x8 cm, Ag 800/1000, italské puncovní značky, osvědčení puncovního úřadu.
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 2 400 Kč
Vydražená cena: 2 400 Kč