A73/835
STŘÍBRNÝ PODNOS
Oválný podnos s reliéfně zdobeným okrajem, 47x36,5 cm, celková hmotnost 955,90 g, Ag 925/1000, neznačeno, osvědčení puncovního úřadu. Stav B.
Vyvolávací cena: 7 600 Kč
Vydražená cena: 10 100 Kč
Vydražená cena: 10 100 Kč