A73/838
STŘÍBRNÁ KONVIČKA
Itálie, Padova, Algema di Dario Alfredo,
20. stol.
Stříbrná konvička v biedermeierovém tvarosloví, žebrovaná, s dlouhou hubičkou, boltcovým uchem a klenutým víčkem na stěžejce, v. 15 cm, celková hmotnost 441,05 g, italské výrobní značky, osvědčení puncovního úřadu.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 5 000 Kč