A73/842
SADA 6 STŘÍBRNÝCH LŽIČEK
Rakouské císařství, Lvov a Vídeň,
185?, 1864..
Ag 812,5/1000, celková hmotnost 150,53 g, d. 16 cm, punc. zn. S-27, mistr. zn. "MS" a "J.K", resp. "AK" (Andreas Kohn, mistr od 1853), 1 kus má na rukojeti ryté iniciály "V. E.".
Stav A-C.
W. Neuwirth, Wiener Silber 1781-1866. Namens- und Firmenpunzen, s. 123, P166.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč