A73/843
SADA 6 STŘÍBRNÝCH LŽIČEK
Rakouské císařství, Vídeň,
1827
Ag 812,5/1000, celková hmotnost 172,26 g, d. 15,7 cm, punc. zn. S-27, mistr. zn. "AB" (Andreas Bock, mistr od 1826), zespodu na rukojeti rytá iniciála "M.".
W. Neuwirth, Wiener Silber 1781-1866. Namens- und Firmenpunzen, s. 114, P13.
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Vydražená cena: 2 200 Kč
Vydražená cena: 2 200 Kč