A73/845
SADA 6 ZMRZLINOVÝCH LŽIČEK V ETUJI
Rakousko-Uhersko, Budapešť?,
po r. 1866
Ag 800/1000, část. zlacené, celková hmotnost 167,68 g, d. 13,8 cm, punc. zn. S-30, mistr. zn. "BU", zespodu rukojeti ryté iniciály "JG". Etuje značena "Julius Meisel / Juwelier / Baden bei Wien.".
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Vydražená cena: 2 200 Kč
Vydražená cena: 2 200 Kč