Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Sada 6 zmrzlinových lžiček v etuji

A73/845

SADA 6 ZMRZLINOVÝCH LŽIČEK V ETUJI

Rakousko-Uhersko, Budapešť?, po r. 1866
Ag 800/1000, část. zlacené, celková hmotnost 167,68 g, d. 13,8 cm, punc. zn. S-30, mistr. zn. "BU", zespodu rukojeti ryté iniciály "JG". Etuje značena "Julius Meisel / Juwelier / Baden bei Wien.". Stav A.

Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Vydražená cena: 2 200 Kč