Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Soubor stříbrných upomínkových lžiček (17 ks)

A73/847

SOUBOR STŘÍBRNÝCH UPOMÍNKOVÝCH LŽIČEK (17 KS)

Německo, po r. 1886
Kolekce dekorativních stříbrných a zlacených upomínkových lžiček, bohatě zdobených včetně rukojetí znaky a motivy z německých, rakouských, belgických a nizozemských měst, provedenými v reliéfu či miniaturní malbě barevnými emaily. Ag 800/1000. Celková hmotnost 252,69 g, d. ca 13 cm. Burg Nürnberg, Düsseldorf, Köln am Rhein, Dresden, Neues Theater Wiesbaden, Frankfurt, Sylt; Schloss Ort Gmunden, Salzburg; Le Palais de Justice Bruxelles, Anvers (Antverpy), Le Beffroi Bruges, Mont de Piété Liège (Lutych), Kursaal Ostende, Blankenberghe; Amsterdam a s`Gravenhage (Haag). Osvědčení puncovního úřadu. Stav A.

Vyvolávací cena: 15 900 Kč