Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > Vodník

A74/043

Josef Lada (1887-1957)

VODNÍK

Barevná litografie na papíru, 32,5x42,5 cm, (57x47 cm), signováno a datováno tužkou vpravo pod tištěnou plochou. Drobné skvrny vlevo při dolním okraji pod obrazovou plochou.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Vydražená cena: 131 000 Kč