A74/043
Josef Lada (1887-1957)
VODNÍK
Barevná litografie na papíru, 32,5x42,5 cm, (57x47 cm), signováno a datováno tužkou vpravo pod tištěnou plochou. Drobné skvrny vlevo při dolním okraji pod obrazovou plochou.
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Vydražená cena: 131 000 Kč
Vydražená cena: 131 000 Kč