A75/593
MADONA S JEŽÍŠKEM A SV. JANEM KŘTITELEM
19. stol. (rám Rakousko, Vídeň, 1831?)
Tondo podle slavné malby Raffaela Santiho Madona della Sedia (Madona della Seggiola), Ø 10 cm, adjustováno ve čtvercovém rámu krytém stříbrných plechem, punc. zn. S-27, Ag 812,5/1000, 19x18,5 cm.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč