Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Výstavní plakát

A76/097

František Kupka (1871-1957)

VÝSTAVNÍ PLAKÁT

1960
Barevná litografie na papíru, 62,9x45 cm, sign. v pravém dolním rohu v tisku "Kupka", dole uprostřed zn. "MOURLOT - IMP". Plakát k výstavě kvašů, akvarelů a pastelů Františka Kupky v galerii Karla Flinkera v Paříži, 1960. Několik drobných ohybů v ploše plakátu, lehce pokrčený levý dolní roh, celkově dobrý stav.

Vyvolávací cena: 35 000 Kč