O10/051
Karel Černý (1910-1960)
MILENCI
Barevná litografie na papíře, 520x410 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "40/200", zn. vpravo dole pod tiskem tužkou "Původní litografie z pozůstalosti Karla Černého - ČFVU". Paspartováno, rámováno, zaskleno.