O10/102
Jaroslav Kovář (1910-1996)
BEZ NÁZVU
1964
Barevný lept na papíře, 430x360 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "10/10, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "J. KOVÁŘ 64.".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.