Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lodě na jezeře

O10/103

Josef Paleček (1932)

LODĚ NA JEZEŘE

1965
Barevná litografie na papíře, 330x620 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "15/100", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Josef Paleček 65". Paspartováno, rámováno, zaskleno.